hakkında

Promizd kurslarının faydaları nelerdir?

Dünyanın herhangi bir yerinde aynı derslere ve benzer eğitim yöntemlerine sahip olan bu kurslar, ister sınır şehrinde ister başkentin kalbinde olsun, aynı eğitim olanaklarından faydalanmanızı sağlar ve adaletsiz eğitimi ortadan kaldırarak büyük şehirlerde yaşamayan ya da çok parası olmayanların profesyonel eğitimden mahrum kalmalarını engeller.

Eğitmenin video ve ses dosyaları ile çevrimiçi olarak düzenlenen derslerin bir kısmı, yüz yüze derslerden daha fazla ayrıntıyı öğrenmenizi ve daha fazla derslere katılmanızı sağlar.

 

Eğitimin bu kısmı sınıfta oturmaktan farklı değil ve hatta daha faydalı olacak, çünkü dersleri uygun zamanda tekrar tekrar görebileceksiniz ve artık iki saatlik bir derse katılmak için uzun mesafelere gitmek zorunda kalmayacaksınız.

Promizd, İran’ın ve dünyanın farklı şehirlerinde profesyonel ve eğitimli eğitmenlere sahiptir ve bu eğitmenler tam sizin mahallenizde de olabilirler!!!

Derslere katılmak için başka bir şehre gitmek için büyük masraflar yapmanıza gerek yok. Bu kursların kalitesi büyük şehirlerden ve ülkelerden farklı değildir.